// Yüksek kaliteli yazılımlar için projelendirme

PLANDAN
ÜRETİME

Kendimize özgü projelendirme modelimizle sizin sürekli kontrolde olabileceğiniz çalışmalar yürütüyoruz.

01

Çalışmalara başlamadan önce tüm faydaları ve riskleri ön plana çıkaran, raporlanabilir bir analiz çıkarıyoruz. Bu sayede hızlı, odaklı ve zamanında tamamlanan projeler ortaya çıkarıyoruz.

DETAYLAR
01

Analiz

Analiz
02

Projenin her adımını, projenize özel kurulan Görsel Çalışma Panosuna aktararak, tarihsel bütünlüğü olan ve dilediğiniz zaman yorumlarınızı iletebileceğiniz bir çalışma ortamı sunuyoruz.

DETAYLAR
02

Modelleme

Modelleme
03

Sürdürülebilir ve istenen gereksinimleri karşılayan çözümler ile yazılımınızı en iyi standartlarda hazırlıyoruz.

DETAYLAR
03

Üretim

Üretim
// Projelendirme Modeli

Herkesi mutlu eden
bir çalışma planı

Kurumların ve kullanıcılarının ihtiyaçlarına ve davranışlarına mükemmel şekilde uyan özel çözümler ve ürünler sunmak için derin sektör uzmanlığımızı kullanıyoruz. 

// KULLANDIĞIMIZ TEKNOLOJİLER

Hedef Teknolojilerle Çözüm Sunuyoruz

Ekibimiz, rakiplerinizin önüne geçmeniz için en son teknoloji yeteneklerle işletmenizi dönüştürmenize yardımcı olabilir.

// İyi Kodlama Becerilerinden Fazlasını Sunuyoruz

Projenizi hayata geçirmek için bugün bir adım atın!

// SİZE NE SUNUYORUZ

Dijital dönüşüm
iş ortağınız

CGMCODE,  kuruluşların, KOBİ’lerin ve teknolojiye meydan okuyanların tercih edilen iş ortağıdır. Özel yazılım geliştirme, ürün tasarımı, kalite güvence ve danışmanlık hizmetleriyle işletmelerin değerlerini yükseltmelerine yardımcı oluyoruz. Ürün tasarım hizmetimiz fikirlerinizi prototip oluşturmanıza, test etmenize ve doğrulamanıza olanak tanır.

Bilişim altyapınızı sürdürmenize ve modernize etmenize ve bir işletmenin karşılaşabileceği altyapıya özgü çeşitli sorunları çözmenize yardımcı olabiliriz.

CGMCODE Analiz
// ANALİZ

Doğru raporlama ile
bir adım önde başlayın

Bir projenin en verimli şekilde ilerlemesi, öncesinde yapılan analizler sonucunda doğru verilerin elde edilmesine bağlıdır.

Çalışmalarımıza başlamadan önce tüm faydaları ve riskleri ön plana çıkaran, raporlanabilir bir analiz yaparak sizlerle paylaşıyoruz.

Bu sayede hızlı, odaklı ve zamanında tamamlanan projeler ortaya çıkarıyoruz.

// Modelleme

Projenizin her adımı
anlık olarak takipte

Her bir proje özelinde Görsel Çalışma Panosu kuruyor ve kodlama öncesi ve sonrası şematik modelleme yaparak sadece yazılımın nasıl çalışacağını değil aynı zamanda kullanıcıların yazılım ile nasıl etkileşim içerisinde olacağına da görselleştirerek sizlerle paylaşıyoruz.

Aynı zamanda, dilediğinizde pano üzerine yorumlarınızı bırakma, soru sorma gibi projenin takibini sizler için de kolaylaştıracak bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Bu sayede, geçmişe yönelik ve tarihsel bütünlüğü olan bir takip aracı elde etmiş oluyorsunuz.

CGMCODE Modelleme
CGMCODE Üretim
// ÜRETİM

Sürdürülebilir çözümler
ve en iyi standartlar

Üretim süresince bir yandan mevcut planlamaya sadık kalırken diğer bir yandan daha sonraki geliştirme fırsatlarını kayıt altına alıyoruz.

Akıllı algoritmalar geliştirerek sadece sizin yükünüzü değil aynı zamanda cihazların yükünü de hafifletiyor, fonksiyonelliği verimli bir şekilde sağlıyoruz.

Bu sayede, sürdürülebilir ve istenen gereksinimleri karşılayan çözümler ile yazılımınızı en iyi standartlarda hazırlıyoruz.

// latest case studies

Introduce Our Projects

We’ve exceled our experience in a wide range of industries to bring valuable insights and provide our customers.